× Ajutor facebook

Încărcare poze pe Fb din galerie

Mai Mult
acum 1 an 10 luni #193 de MarikaKorodi-Andrei
MarikaKorodi-Andrei a răspuns subiectului: Încărcare poze pe Fb din galerie
Bună , și fiind o aplicație galeria photo automată, a tabletei pe care eu nu pot sa-l șterg și să -l reinstalez ce pot să fac ? Restart, service, s-au nimic ? Te rog o idee bună dacă se poate :-D :-D . Mersiii mult , o seara bună !

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 1 an 10 luni #194 de MarikaKorodi-Andrei
MarikaKorodi-Andrei a răspuns subiectului: Încărcare poze pe Fb din galerie
Bună :-) , app ul de pe tabletă fiind FB s-au galeria foto ?,această din urma fiind aplicația automată a tabletei care nu pot sa l schimb ,te rog un ajutor ,o idee ce pot să fac ,resetare? S au service ,mulțumesc ,o zi bună :-)

Mai Mult
acum 1 an 2 luni - acum 1 an 2 luni #209 de Cristina Gogiu
Cristina Gogiu a răspuns subiectului: incarcare poze mesaje sectiunea actiuni ,vezi poz
nu mai imi pot vedea pozele la mesaje , la sectiunea actiuni, cand dau sa vad pozele in conversatie , ma trimite la revenire conversatie,ce pot sa fac ca sa le vad iar din nou toate pozele pe care le-am trimis sau primit.Unde trebuie sa ma duc si ce trebuie sa fac .Va rog mult sa ma ajutati.

Sper ca sa ma ajute cineva sa imi spuna ce trebuie sa fac ,pasii unde trebuie sa ma duc si ce am de facut .Va rog.
Ultima Editare: acum 1 an 2 luni de Cristina Gogiu.

Mai Mult
acum 1 lună 3 săptămâni #218 de RoeelinewLoveasburn
RoeelinewLoveasburn a răspuns subiectului: Încărcare poze pe Fb din galerie
buna
Vreau să stabilesc o prietenie reciprocă cu tine, vă rog să mă puteți contacta prin / Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Hello
I will like to establish mutual friendship with you please you can contact me through/ Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

Timp creare pagină: 0.219 secunde
Motorizat de Forum Kunena