× Ajutor facebook

Modificare eveniment.

Mai Mult
acum 1 an 5 luni #204 de OctavianChiticaru
OctavianChiticaru a creat subiectul: Modificare eveniment.
Buna ziua. Incerc sa modific un eveniment postat de mine azi deoarece am mancat o litera la descrierea evenimentului si nu gasesc unde pot sa fac corectia, nu imi apare nicaieri editare. Va rog sa ma ajutati sa pot corecta aceasta greseala strecurata. Multumesc anticipat.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 1 an 5 luni - acum 1 an 5 luni #205 de admin
admin a răspuns subiectului: Modificare eveniment.
4facebook.eu/crearea-si-editarea-unui-ev...a-evenimentului.html
Facebook zicea
"Din pacate numele unui eveniment nu poate fi schimbat dupa ce au fost confirmati oaspetii. Daca dvs. ati decis ca nu va place numele evenimentului dvs. , puteti intotdeauna sa va scuzati oaspetilor , folosind Perete-le evenimentului."

ro-ro.facebook.com/help/222025827810442
Mai nou zice
"Yes. To edit the name of your event, go to Edit, change the text in the Name field and then click Save.
If your event has more than 5,000 people invited, you can change the event location and date up to three times. After that, you won't be able to change the event details."
traducere

"Da. Pentru a edita numele evenimentului , du-te la Edit , schimbați textul în câmpul Nume și apoi faceți clic pe Salvare .
În cazul în care evenimentul are mai mult de 5.000 de persoane invitate , puteți schimba locația evenimentului și data de până la trei ori . După aceea, nu va fi capabil schimbarea detaliilor evenimentului"

VIDEO
Ultima Editare: acum 1 an 5 luni de admin.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.235 secunde
Motorizat de Forum Kunena