× Ajutor facebook

sunt offline dar totusi apar activa pe facebook

Mai Mult
acum 1 an 3 săptămâni #210 de SimonaRusu
SimonaRusu a creat subiectul: sunt offline dar totusi apar activa pe facebook
Salutare!
Am o problema . Sunt logata pe 2 dispozitive Laptop si mobil cu contul facebook. Ma chinui de 3 saptamani impreuna cu toti prietenii mei sa descopar cauza problemei. Desi am setarile pe ambele dispozitive offline, de cate ori ma uit la o postare sau scriu un mesaj, apar ca am fost activa . Setarea mea vreau sa fie una care nu arata nicicand ca sunt/ am fost online. Chiar si cand stau o ora pe facebook offline, toti prietenii mei din lista vad ca am fost activa acum 1 minut desi eu sunt online incognito. Va rog, are cineva cunostinte legat de problema asta? Se poate rezolva? Am prieteni in lista care nu se vad activi ever pe laptop. VREAU SA APAR OFFLINE PERMANET PT TOATA LUMEA . HELP

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 11 luni 4 săptămâni - acum 11 luni 4 săptămâni #211 de admin
admin a răspuns subiectului: sunt offline dar totusi apar activa pe facebook
Ultima Editare: acum 11 luni 4 săptămâni de admin.

Mai Mult
acum 11 luni 3 săptămâni #212 de SimonaRusu
SimonaRusu a răspuns subiectului: sunt offline dar totusi apar activa pe facebook
Multumesc, tare mult insa aceasta setare este deja off. Si totusi nu dispare problema. Incerc sa explic mai bine- desi bulina mea verde este transparenta pe inchis permanent in listele prietenilor mei, daca activez-intru pe fecebook, in secunda 2 apar ca am fost activa acum 1 minut. Deci problemea mea este sa nu mai vada nimeni ca am fost activa.
Daca 8 ore navighez pe facebook, tim de 8 ore statusul meu este < äctive 1min ago> ;(

Mai Mult
acum 11 luni 3 săptămâni #213 de admin
admin a răspuns subiectului: sunt offline dar totusi apar activa pe facebook

Mai Mult
acum 11 luni 19 ore #214 de SimonaRusu
SimonaRusu a răspuns subiectului: sunt offline dar totusi apar activa pe facebook
multumesc pentru efort, dar nu merge. nu are oare legatura cu faptul ca pe anumite saituri sunt logata cu FB ???

Timp creare pagină: 0.229 secunde
Motorizat de Forum Kunena